על מותג Frei-oil

היסטוריה
markengeschichte
המוצר הראשון של frei öl® נוצר בבתי המרקחת אשר נמצא בנירנברג, גרמניה, בשנת .1442markengeschichte 2
וולטר באוהון היה חלוץ בתחום הקוסמטיקה וטיפוח העור. וולטר רקח ופיתח שמני טיפוח רבים בבית המרקחת בנירנברג, גרמניה.
frei öl מוצרי טיפוח לעור יפה כל הזמן

סיפור ההצלחה של frei öl® מתחיל ב-1966. וולטר באוהון, רוקח מנירנברג שבגרמני, מבין את ההשפעה של שמנים צמחיים על העור והופך להיות האדם הראשון בהיסטוריה שהוסיף ויטמינים מזינים אליהם. עם שפע של רוח חלוצית ואהבה, הוא מפתח לאחר מכן נוסחה שעושה הבדל מוחשי. frei öl® שלו מכיל הרכב שמנים הדומה לזה של הליפידים הטבעיים של העור, ונטמע אל שכבת המגן של העור, תוך שמירה על הלחות. הבקבוקים המכילים את התמצית הקסמה הופכים לרבי מכר בבית המרקחת של באוהון.

מוצר הטיפוח הייחודי מתפתח במהירה מטיפ פנימי למוצר להיט עבור גברים ונשים רבים. בעזרת הידע של frei öl® פורמולות חדשניות של מוצרי טיפוח לעור נוצרות במהלך העשורים הבאים. עם עין מדעית חדורת חזון ומומחיות בתחום העור להנחות את הדרך וולטר באוהון וצוותו המדעי ממשיכים לחתור אל עבר מטרתם: תכשיר טהור לטיפוח העור, המבוסס על המרכיבים הכי טובים, שמספק תוצאות יוצאות מן הכלל, עם התאמה מקסימלית לכל סוגי העור.

כיום, frei öl® הוא אחד מן המותגים האיכותיים ביותר הזמינים בבתי מרקחת, והוא רלוונטי יותר מתמיד: מוצרי הטיפוח לפנים ולעור, המפותחים ומיוצרים בגרמניה, מסייעים לשמירה על בריאות העור בכל שלבי החיים.frei öl® עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, יעילות וידידותיות לעור, מה שהופך אותו לאידאלי עבור כל מי שרוצים להעניק לעורם בדיוק מה שהוא צריך. frei öl® חדר לשוק הבין-לאומי ומפיץ שש סדרות מוצרים, עם 40 מוצרים באירופה, באסיה ובאמריקה. ובעוד המותג frei öl® השתנה עם הזמן, העסק המשפחתי נשאר תמיד נאמן לערכי היסוד של מייסדו, וולטר באוהון ולרוח שהפכה את frei öL להתמצית של טיפוח העור והיופי.
w.bouhon sigel EN

frei öl® - התמצית של טיפוח העור